6 ଆକ୍ସିସ୍ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟିକ୍ସ ୱର୍କଷ୍ଟେସନ୍
ବର୍ଣ୍ଣନା
2 ଅକ୍ଷ ପୋଜିସନର୍ ±180° ଭୂସମାନ୍ତର ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପ୍ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ହାସଲ କରିପାରିବ।
ପୋଜିସନରର ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ଦ୍ୱାରା ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୁଏ ଯାହା ରୋବୋଟ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ଅଧୀନରେ ସଂଯୋଗ କରେ। ୱେଲ୍ଡିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୟରେ, ଏହା ରୋବୋଟ୍ ଏବଂ ପୋଜିସନର୍ ମଧ୍ୟରେ ସିଙ୍କ୍ରୋନାଇଜ୍ ହୋଇଥିବା ଗତିବିଧି ଅନୁଭବ କରିପାରିବ।
ଏହି ପୋଜିସନର୍ ଏପରି ୱର୍କପିସ୍ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଯାହାକୁ ଅନେକ କୋଣରେ ୱେଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଅଧିକ ନମନୀୟ ୱେଲ୍ଡିଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏବଂ ୱେଲ୍ଡିଂ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଗୁଣବତ୍ତା ଉନ୍ନତ କରିବା ପାଇଁ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ।
ପୋଜିସନର୍ ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ପାରାମିଟର୍
| ମଡେଲ | JHY4030P-080 |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଇନପୁଟ୍ ଭୋଲଟେଜ | ଏକକ-ଫେଜ୍ 220V, 50/60HZ |
| ମୋଟର ଇନସୁଲେସନ କ୍ୟାଲସ୍ | F |
| କାମ ଟେବୁଲ୍ | ବ୍ୟାସ 800mm (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ଓଜନ | ପ୍ରାୟ 400 କିଲୋଗ୍ରାମ |
| ସର୍ବାଧିକ ପେଲୋଡ୍ | ଅକ୍ଷୀୟ ପେଲୋଡ୍ ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ପୁନରାବୃତ୍ତିଯୋଗ୍ୟତା | ±0.1 ମିମି |
| ବନ୍ଦ କରିବାର ସ୍ଥିତି | ଯେକୌଣସି ପଦବୀ |
ରୋବୋଟ୍ ୱର୍କଷ୍ଟେସନ୍ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ
| ଉତ୍ପାଦ | ପରିମାଣ |
| 6 ଆକ୍ସିସ୍ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍ | 1 ସେଟ୍ |
| 2 ଆକ୍ସିସ୍ ପୋଜିସନର୍ | 1 ସେଟ୍ |
| ୱେଲ୍ଡିଂ ଶକ୍ତି ଉତ୍ସ | 1 ସେଟ୍ |
| ୱେଲ୍ଡିଂ ଟର୍ଚ୍ଚ | 1 ସେଟ୍ |
| କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବାକ୍ସ | ୨ ପିସ୍ |
| ଟର୍ଚ୍ଚ ସଫା କରିବା ଷ୍ଟେସନ୍ | 1 ସେଟ୍ |
| ରୋବୋଟ୍ ରେଖୀୟ ରେଳ | *ମି (ଇଚ୍ଛାଧୀନ) |
| ଲେଜର ସେନ୍ସର | 1 ସେଟ୍ (ଇଚ୍ଛାଧୀନ) |
| ସୁରକ୍ଷା ଆଲୋକ ପରଦା | 1 ସେଟ୍ (ଇଚ୍ଛାଧୀନ) |
| ସୁରକ୍ଷା ବାଡ଼ | *ମି (ଇଚ୍ଛାଧୀନ) |
ଆମକୁ କାହିଁକି ବାଛିବେ?
1. ଆମେ ଚୀନରେ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ।
୨. ଆମେ କେବଳ ରୋବଟ୍ ନିର୍ମାତା ନୁହେଁ ବରଂ ପୋଜିସନର୍ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ପାଦନ କରୁ।
୩. ରୋବୋଟିକ୍ ସମନ୍ୱିତ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ୧୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଅଭିଜ୍ଞତା।
୪. ରୋବୋଟ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପ୍ରଣାଳୀ ଚଳାଇବା ସହଜ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସ୍ଥିର।
୫. ରୋବୋଟ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପ୍ରଣାଳୀ ୧୨ଟି ଅକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ।
6. ଆମର ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକ ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ଏସିଆ, ପଶ୍ଚିମ ଏସିଆ, ୟୁରୋପ, ଉତ୍ତର ଆମେରିକା, ଦକ୍ଷିଣ ଆମେରିକା, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇତ୍ୟାଦିରେ 30 ରୁ ଅଧିକ କାଉଣ୍ଟିକୁ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି।













