6 ଆକ୍ସିସ୍ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟିକ୍ସ ୱର୍କଷ୍ଟେସନ୍

ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ
୧. ରୋବୋଟର ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ କେବୁଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ ରୋବୋଟକୁ ବିନା ବାଧାରେ ଗତି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ ଏବଂ ୱର୍କଷ୍ଟେସନ୍ ଲେଆଉଟ୍ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ।
୨. ରୋବୋଟ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ଜଟିଳ PLC ଡିବଗିଂ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାରକୁ ଏଡ଼ାଇ ୧୧ଟି ଅକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ।
3. JHY ରୋବୋଟ୍ ଏବଂ ପୋଜିସନର୍କୁ ସିଙ୍କ୍ରୋନାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ, ଏବଂ ପୋଜିସନର୍ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ସମୟରେ ରୋବୋଟ୍ ଏକକାଳୀନ ୱେଲ୍ଡିଂ କରିପାରିବ, ଯାହା ଏହି ୱର୍କଷ୍ଟେସନ୍କୁ ବୃତ୍ତାକାର ୱେଲ୍ଡିଂ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ।
୪. ଲେଜର ସେନ୍ସର, ସୁରକ୍ଷା ଆଲୋକ ପରଦା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ବାଡ଼ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ଉପକରଣ ଉପଲବ୍ଧ।
5. ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଅନେକ ୱେଲ୍ଡିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅଛି, ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ୱର୍କପିସ୍ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ୱେଲ୍ଡିଂ ମୋଡ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ।
ପୋଜିସନର୍ ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ପାରାମିଟର୍
| ମଡେଲ | JHY4030D-080 |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଇନପୁଟ୍ ଭୋଲଟେଜ | ଏକକ-ଫେଜ୍ 220V, 50/60HZ |
| ମୋଟର ଇନସୁଲେସନ କ୍ୟାଲସ୍ | F |
| କାମ ଟେବୁଲ୍ | ବ୍ୟାସ 800mm (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ଓଜନ | ପ୍ରାୟ 400 କିଲୋଗ୍ରାମ |
| ସର୍ବାଧିକ ପେଲୋଡ୍ | ଅକ୍ଷୀୟ ପେଲୋଡ୍ ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ପୁନରାବୃତ୍ତିଯୋଗ୍ୟତା | ±0.1 ମିମି |
| ବନ୍ଦ କରିବାର ସ୍ଥିତି | ଯେକୌଣସି ପଦବୀ |
ରୋବୋଟ୍ ୱାର୍କଷ୍ଟେସନ୍ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ
୧.ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍:
ପ୍ରକାର: MIG ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
TIG ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍: BR-1510B, BR-1920B
ଲେଜର ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍: BR-1410G, BR-1610G
୨.ପୋଜିସନର
ମଡେଲ: JHY4030D-080
ପ୍ରକାର: ୧-ଅକ୍ଷ ଭୂସମାନ୍ତର ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ପୋଜିସନର୍
୩.ୱେଲ୍ଡିଂ ଶକ୍ତି ଉତ୍ସ
ପ୍ରକାର: 350A/500A ୱେଲ୍ଡିଂ ଶକ୍ତି ଉତ୍ସ
୪. ୱେଲ୍ଡିଂ ବନ୍ଧୁକ
ପ୍ରକାର: ଏୟାର-ଥଣ୍ଡା ବନ୍ଧୁକ, ୱାଟର-ଥଣ୍ଡା ବନ୍ଧୁକ, ପୁସ୍-ପୁଲ୍ ବନ୍ଧୁକ
୫.ମଶାଲ ସଫା ଷ୍ଟେସନ:
ମଡେଲ:SC220A
ପ୍ରକାର: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ବାୟୁମନାଳୀ ୱେଲ୍ଡିଂ ଟର୍ଚ୍ଚ କ୍ଲିନର
ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରୋବୋଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ପରିଧି
୧.ରୋବୋଟ୍ ଗତିଶୀଳ ରେଳ
ମଡେଲ୍: JHY6050A-030
୨.ଲେଜର ସେନ୍ସର (ଇଚ୍ଛାଧୀନ)
କାର୍ଯ୍ୟ: ୱେଲ୍ଡ ଟ୍ରାକିଂ, ସ୍ଥିତିକରଣ।
୩.ସୁରକ୍ଷା ଆଲୋକ ପରଦା (ଇଚ୍ଛାଧୀନ)
ସୁରକ୍ଷା ଦୂରତା: ୦.୧-୨ ମିଟର, ୦.୧-୫ ମିଟର; ସୁରକ୍ଷା ଉଚ୍ଚତା: ୧୪୦-୩୧୮୦ ମିମି
୪.ସୁରକ୍ଷା ବାଡ଼ (ଇଚ୍ଛାଧୀନ)
୫.PLC କ୍ୟାବିନେଟ୍ (ଇଚ୍ଛାଧୀନ)












