ମୋଟର ସର୍ଭୋ ସହିତ ଉଚ୍ଚ ସଠିକ ୱେଲ୍ଡିଂ ପୋଜିସନର୍
ପୋଜିସନର୍ ପରିମାପ

ବର୍ଣ୍ଣନା
୨ ଅକ୍ଷ ସର୍ଭୋ ପୋଜିସନର୍
- ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍ ସିଷ୍ଟମ ପାଇଁ ପୋଜିସନର୍
-ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରର ବହୁ-କୋଣୀୟ ୱେଲ୍ଡିଂ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷକୁ ଭୂସମାନ୍ତର ଭାବରେ ଘୂରାଯାଇପାରିବ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅକ୍ଷକୁ ଉପର ଏବଂ ତଳକୁ ଓଲଟାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ।
- ପୋଜିସନର୍ ରୋବୋଟ୍ ପରି ସମାନ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଡିଭାଇସ୍ ବ୍ୟବହାର କରେ ଏବଂ ଏହା ଉଚ୍ଚ ଗତି, ଉଚ୍ଚ ସଠିକତା ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପେଲୋଡ୍ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ।
- ଉଚ୍ଚ ୱେଲ୍ଡିଂ ଗୁଣବତ୍ତା ପ୍ରଦାନ କରେ।
- ଉନ୍ନତ ଅନୁମତିଯୋଗ୍ୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ, ଜଡ଼ତା ଏବଂ ଭାର କ୍ଷମତା ସହିତ ଏକ କମ୍ପାକ୍ଟ ବଡି ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ।
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa ଭଳି ଅନ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡର ରୋବୋଟ ସହିତ ଅନୁକୂଳିତ ହୋଇପାରିବ। (ଗ୍ରାହକମାନେ ମୋଟର ଡ୍ରଇଂ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତା'ପରେ ଆମେ ମୋଟର ଡ୍ରଇଂ ଉପରେ ଆଧାର କରି ସଂସ୍ଥାପନ ଗାତ ଛାଡିଦେବୁ)
PLC କ୍ୟାବିନେଟ୍ ଇଚ୍ଛାଧୀନ ଅଟେ।
ପୋଜିସନର୍ ବ୍ୟାସ
| ମଡେଲ | JHY4030P-080 |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଇନପୁଟ୍ ଭୋଲଟେଜ | ଏକକ-ଫେଜ୍ 220V, 50/60HZ |
| ମୋଟର ଇନସୁଲେସନ ଶ୍ରେଣୀ | F |
| କାମ ଟେବୁଲ୍ | ବ୍ୟାସ 800mm (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ଓଜନ | ପ୍ରାୟ 400 କିଲୋଗ୍ରାମ |
| ସର୍ବାଧିକ ପେଲୋଡ୍ | ଅକ୍ଷୀୟ ପେଲୋଡ୍ ≤300kg / ≤500kg (~500kg କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ପୁନରାବୃତ୍ତିଯୋଗ୍ୟତା | ±0.1 ମିମି |
| ବନ୍ଦ କରିବାର ସ୍ଥିତି | ଯେକୌଣସି ପଦବୀ |
ପ୍ୟାକେଜ୍ : କାଠ ଆବରଣ
ଡେଲିଭରି ସମୟ: ପ୍ରିପେମେଣ୍ଟ ପାଇବାର 40 ଦିନ ପରେ
ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ
୧.ପ୍ର: ମୁଁ କ’ଣ ମୋର ଫାନକ୍/ଆବ୍/କୁକା/ୟାସ୍କାୱା ରୋବୋଟ୍ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପୋଜିସନର୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବି?
ଉ:ହଁ। କିନ୍ତୁ ମୋଟରଟି ନିଜକୁ ଦେବାକୁ ଏବଂ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ।
୨.ପ୍ର: ଆପଣଙ୍କ ରୋବୋଟ୍ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରଖି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଗତି କରିପାରିବ କି?
ଉ: ହଁ ।






