ମୋଟର ସର୍ଭୋ ସହିତ ପାଇପ୍ ଟର୍ଣ୍ଣିଂ ୱେଲ୍ଡିଂ ପୋଜିସନର୍
ପୋଜିସନର୍ ପରିମାପ

ବର୍ଣ୍ଣନା
- ଏହି ପାଇପ୍ ୱେଲ୍ଡିଂ ପୋଜିସନର୍ ପାଇପ୍ ସ୍ପୁଲିଂ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚେସିସ୍ ଉପାଦାନ କିମ୍ବା ରାସ୍ତା ଆଲୋକ ପୋଲ ଭଳି ବହୁତ ଲମ୍ବା ଅଂଶର ସ୍ଥିତିକରଣ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରୟୋଗ ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ।
- ପାଇପ୍, ଶାଫ୍ଟ, ଚକ, କହୁଣୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫିଟିଂସ୍କୁ ୱେଲ୍ଡିଂ କରିବା ସମୟରେ ୱେଲ୍ଡିଂ ପୋଜିସନର୍ଗୁଡ଼ିକ ଉତ୍ପାଦକତାକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତି।
- ୱେଲ୍ଡିଂ ଟର୍ନଟେବୁଲ୍ ଆକାର ଏବଂ ଅକ୍ଷ ପେଲୋଡ୍ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ, ଚକ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟ ଚକ ଉପଲବ୍ଧ।

- Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa ଭଳି ଅନ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡର ରୋବୋଟ ସହିତ ଅନୁକୂଳିତ ହୋଇପାରିବ। (ଗ୍ରାହକମାନେ ମୋଟର ଡ୍ରଇଂ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତା'ପରେ ଆମେ ମୋଟର ଡ୍ରଇଂ ଉପରେ ଆଧାର କରି ସଂସ୍ଥାପନ ଗାତ ଛାଡିବୁ)
- PLC କ୍ୟାବିନେଟ୍ ଇଚ୍ଛାଧୀନ ଅଟେ।
ପୋଜିସନର୍ ବ୍ୟାସ
| ମଡେଲ | JHY4010T-050 |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଇନପୁଟ୍ ଭୋଲଟେଜ | ଏକକ-ଫେଜ୍ 220V, 50/60HZ |
| ମୋଟର ଇନସୁଲେସନ ଶ୍ରେଣୀ | F |
| କାମ ଟେବୁଲ୍ | ବ୍ୟାସ 500mm (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ଓଜନ | ପ୍ରାୟ 400 କିଲୋଗ୍ରାମ |
| ସର୍ବାଧିକ ପେଲୋଡ୍ | ଅକ୍ଷୀୟ ପେଲୋଡ୍ ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ପୁନରାବୃତ୍ତିଯୋଗ୍ୟତା | ±0.1 ମିମି |
| ବନ୍ଦ କରିବାର ସ୍ଥିତି | ଯେକୌଣସି ପଦବୀ |
ପ୍ରୟୋଗ
ଅଟୋ ପାର୍ଟସ୍, ସାଇକେଲ ପାର୍ଟସ୍, କାର୍ ପାର୍ଟସ୍, ଇସ୍ପାତ ଫର୍ଣ୍ଣିଚର, ନୂତନ ଶକ୍ତି, ଇସ୍ପାତ ଗଠନ, ନିର୍ମାଣ ଯନ୍ତ୍ରପାତି, ଫିଟନେସ୍ ଉପକରଣ, ଇତ୍ୟାଦି।
ପ୍ୟାକେଜ୍ : କାଠ ଆବରଣ
ଡେଲିଭରି ସମୟ: ପ୍ରିପେମେଣ୍ଟ ପାଇବାର 40 ଦିନ ପରେ
ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ
୧.ପ୍ର: ଆପଣଙ୍କର ୱେଲ୍ଡିଂ ପେସିଶନର୍ କିପରି ବାଛିବେ?
ଉ: ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ୱାର୍କପିସର ଓଜନ, ପରିମାଣ କୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାର ୱେଲ୍ଡିଂ ସ୍ଥିତିର ଫଟୋ ଦେଖାନ୍ତୁ, ତା'ପରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ୱେଲ୍ଡିଂ ପୋଜିସନର ସୁପାରିଶ କରିବୁ।
୨.ପ୍ରଶ୍ନ: ମୁଁ କ’ଣ ମୋର ଫାନକ୍/ଆବ୍/କୁକା/ୟାସ୍କାୱା ରୋବୋଟ୍ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପୋଜିସନର୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବି?
ଉ:ହଁ। କିନ୍ତୁ ମୋଟରଟି ନିଜକୁ ଦେବାକୁ ଏବଂ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ।
୩.ପ୍ର: ଆପଣ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି କି?
ଉ: ହଁ, ଆମେ ଭିନ୍ନ ପେଲୋଡ୍ ଏବଂ ୱାର୍କଟେବୁଲ ଆକାର ସହିତ ପୋଜିସନର୍ ଡିଜାଇନ୍ କରିପାରିବା।







