ପିସିସନର୍ ଏବଂ ଚାଲିବା ସ୍ଲାଇଡ୍ ରେଲ୍ ସହିତ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍ ସେଲ୍
ବର୍ଣ୍ଣନା
ସାଧାରଣତଃ, ଏକ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍ ବାହୁ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ପହଞ୍ଚିବା 2000mm ହୋଇଥାଏ। ଥରେ 2000mm ରୋବୋଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ୱର୍କପିସ୍ ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ଗତିଶୀଳ ଭୂମି ରେଳ ରୋବୋଟ୍ ଗତିଶୀଳ ଲମ୍ବକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ। ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କ୍ୟାବିନେଟ୍, ୱେଲ୍ଡିଂ ଶକ୍ତି ଉତ୍ସ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉପକରଣ ମଧ୍ୟ ରେଳ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇପାରିବ।
ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ୧-ଅକ୍ଷ ହେଡ୍-ଟେଲ୍ ପୋଜିସନର୍ ଲମ୍ବା ୱର୍କପିସ୍ କୁ ଧରି ରଖିବା ଏବଂ ଆଗ ଏବଂ ପଛ ୱେଲ୍ଡିଂ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ।
ପୋଜିସନର୍ ଟେକ୍ନିକାଲ୍ ପାରାମିଟର୍
| ମଡେଲ | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଇନପୁଟ୍ ଭୋଲଟେଜ | ଏକକ-ଫେଜ୍ 220V, 50/60HZ |
| ମୋଟର ଇନସୁଲେସନ କ୍ୟାଲସ୍ | F |
| କାମ ଟେବୁଲ୍ | ୧୮୦୦X୮୦୦ମିମି / ୨୫୦୦X୮୦୦ମିମି (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ଓଜନ | ପ୍ରାୟ 600 କିଲୋଗ୍ରାମ / ପ୍ରାୟ 800 କିଲୋଗ୍ରାମ |
| ସର୍ବାଧିକ ପେଲୋଡ୍ | ଅକ୍ଷୀୟ ପେଲୋଡ୍ ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (~1000kg କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ପୁନରାବୃତ୍ତିଯୋଗ୍ୟତା | ±0.1 ମିମି |
| ବନ୍ଦ କରିବାର ସ୍ଥିତି | ଯେକୌଣସି ପଦବୀ |
ଗତିଶୀଳ ରେଳ ବୈଷୟିକ ପାରାମିଟର
| ମଡେଲ | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଇନପୁଟ୍ ଭୋଲଟେଜ | ଏକକ-ଫେଜ୍ 220V, 50/60HZ |
| ମୋଟର ଇନସୁଲେସନ କ୍ୟାଲସ୍ | F |
| କାମ ଟେବୁଲ୍ | 500X500mm (କଷ୍ଟମାଇଜଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ଓଜନ | ପ୍ରାୟ ୪୫୦ କିଲୋଗ୍ରାମ |
| ସର୍ବାଧିକ ପେଲୋଡ୍ | ଅକ୍ଷୀୟ ପେଲୋଡ୍ ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (~1000kg କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରାଯାଇପାରିବ) |
| ପୁନରାବୃତ୍ତିଯୋଗ୍ୟତା | ±0.1 ମିମି |
| ବନ୍ଦ କରିବାର ସ୍ଥିତି | ଯେକୌଣସି ପଦବୀ |
ପ୍ୟାକେଜ୍ : କାଠ ଆବରଣ
ଡେଲିଭରି ସମୟ: ପ୍ରିପେମେଣ୍ଟ ପାଇବାର 40 ଦିନ ପରେ
ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ
ପ୍ର: ମୋତେ କ’ଣ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ୍ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ପୋଜିସନର୍ କିଣିବାକୁ ପଡିବ?
ଉତ୍ତର: ଏହା ତୁମର ୱର୍କପିସର ଜଟିଳତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ। ଯଦି ତୁମର ୱର୍କପିସ ଜଟିଳ, ତେବେ ତୁମକୁ ୱେଲ୍ଡିଂ ରୋବୋଟ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ପୋଜିସନର କିଣିବାକୁ ପଡିବ।
ପ୍ର: ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ରୋବୋଟ୍ ସୁପାରିଶ କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ କେଉଁ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ?
ଉତ୍ତର: ଦୟାକରି ୱର୍କପିସର ସାମଗ୍ରୀ, ଘନତା, ୱେଲ୍ଡିଂ ସ୍ଥିତି, ପରିମାଣ ଏବଂ ଓଜନ ସମେତ ୱର୍କପିସର ବିସ୍ତୃତ ଚିତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।
ପ୍ର: ଆପଣ ଆମ ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବେ କି?
ଉତ୍ତର: ହଁ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉତ୍ପାଦ ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୃତ୍ତିଗତ ରୋବୋଟିକ୍ ୱେଲ୍ଡିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରିବୁ। କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବିସ୍ତୃତ ଉତ୍ପାଦ ଚିତ୍ର ଏବଂ ୱେଲ୍ଡିଂ ଆବଶ୍ୟକତା ଆମକୁ ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ, ତା'ପରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ଡ ବୈଷୟିକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିବୁ।
ପ୍ର: ମେସିନ୍ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ଆପଣ ଆମ ଦେଶକୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ପଠାଇପାରିବେ କି?
ଉତ୍ତର: ହଁ। ଆମେ ସଂସ୍ଥାପନ ଏବଂ କମିଶନିଂ ଏବଂ ତାଲିମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଦେଶକୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ପଠାଇବୁ। ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ, ଆମେ ଅନଲାଇନ୍ ସେବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବା।
ପ୍ର: ମୁଁ ଆମ ଉତ୍ପାଦର ୱେଲ୍ଡିଂ ଗୁଣବତ୍ତା ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ମୁଁ କ'ଣ କରିବା ଉଚିତ?
ଉତ୍ତର: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନମୁନାଗୁଡ଼ିକୁ ଆମର କାରଖାନାକୁ ପରୀକ୍ଷା ୱେଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଠାଇପାରିବେ। ୱେଲ୍ଡିଂ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରେଫରେନ୍ସ ପାଇଁ ୱେଲ୍ଡିଂ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଚିତ୍ର ପଠାଇବୁ। ଏହା ସହିତ ଆମେ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ନମୁନାଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଦେବୁ।












